Adopcje wirtualne

Jeśli nie możesz przygarnąć żadnego zwierzaka, a chciałbyś pomóc naszych schroniskowych czworonogom, zachęcamy Cię do dokonania adopcji wirtualnej!

Adopcja wirtualna polega na comiesięcznym dokonywaniu wpłaty darowizny na nasze konto, zaś przekazane w ten sposób pieniądze wspomagają utrzymywanie zwierząt w Schronisku.

Miesięczna wysokość darowizny na wirtualną adopcję zwierzęcia w Schronisku to:
- 30 zł dla małych zwierząt,
- 40 zł dla średnich,
- 50 zł dla dużych.

Jak dokonać Adopcji wirtualnej?

Pod zdjęciem zwierzęcia znajduje się przycisk "Zaadoptuj mnie wirtualnie...". Po kliknięciu w ten przycisk ukaże się formularz, który należy wypełnić. Po przesłaniu formularza Schronisko skontaktuje się z przyszłym wirtualnym Opiekunem poprzez e-mail z informacją jaki jest miesięczny koszt Wirtualnej adopcji oraz na jakie konto bankowe należy co miesiąc wpłacać podaną kwotę.

Może się zdarzyć, że wybrane przez Ciebie zwierzę zostało już przez kogoś adoptowane wirtualnie, a my czekamy już tylko na wpłatę na konto. W takim przypadku powiadomimy Cię o tym mailem, a Ty będziesz mógł wybrać innego zwierzaka.

Po dokonaniu wpłaty na nasze konto, pod zdjęciem wybranego zwierzaka pojawi się informacja, że został on otoczony wirtualną opieką oraz zostaną wyświetlone podane przez Ciebie dane wypełnione wcześniej w formularzu adopcji w polu 
"nick/nazwa widoczna na stronie internetowej".

Wpłaty darowizn prosimy dokonywać na nasze konto bankowe:
Bank Zachodni WBK S.A., Odział nr 1 w Częstochowie
Konto nr: 03 1090 1795 0000 0001 3424 9412
KOD SWIFT Banku (BIC): WBKPPLPP


W tytule przelewu należy wpisać:

DAROWIZNA na Wirtualną Adopcję - imię wybranego zwierzaka, numer jego karty, boks
(np. DAROWIZNA na Wirtualną Adopcję - NORA, 873/05, boks XVIH).

W przypadku, gdy adoptowane wirtualnie przez Ciebie zwierzę zostanie przez kogoś adoptowane w rzeczywistości, powiadomimy Cię o tym i zaproponujemy Ci adopcję innego czworonoga.

Wszystkie darowizny na Wirtualną Adopcję mają charakter ogólny. Nie jesteśmy - na ten moment - w stanie rozliczać utrzymania każdego zwierzaka w Schronisku oddzielnie.

Darowizny na Wirtualne Adopcje to pomoc dla całego Schroniska.

Jeżeli chcesz wiedzieć, "co słychać" u Twojego zaadoptowanego wirtualnie zwierzaka napisz maila z zapytaniem - odpiszemy!


Jeśli nie będziesz mógł obejmować już dłużej zwierzęcia swą wirtualną opieką, zawiadom nas o tym drogą mailową lub telefonicznie!