1% podatku


Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce od ponad 150 lat działa w celu zwalczania przejawów znęcania się nad zwierzętami, ich obrony i niesienia im pomocy.

Jako częstochowski Oddział TOZ od ponad 25 lat prowadzimy częstochowskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt, w którym pod opieką mamy około 300 psów i kotów.
Na terenie Częstochowy i okolic interweniujemy w obronie praw zwierząt. Ratujemy ich życie finansując zabiegi, operacje weterynaryjne i karmę. Organizujemy pogadanki edukacyjne z młodzieżą w naszych częstochowskich szkołach, na różnych spotkaniach i imprezach mające na celu uwrażliwienie na los zwierząt. Pomagamy także na terenie miasta w sterylizacji bezdomnych kotów.

Jeżeli możesz wspomóc naszą działalność, która opiera się TYLKO i WYŁĄCZNIE na wsparciu dobrych ludzi, przekaż Towarzystwu Opieki nad Zwierzętami w Polsce Oddział w Częstochowie jako organizacji pożytku publicznego (KRS 0000523832) 1% swojego podatku !

Ciebie to nic nie kosztuje, a zwierzętom może bardzo pomóc!Instrukcja przekazania 1% podatku dla Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce Oddział w Częstochowie


Aby przekazać 1% swojego podatku w deklaracji rocznej PIT wystarczy wypełnić  następujące pola:

w części:
WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ  ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP)

Numer KRS:
0000523832

Wnioskowana kwota: należy wpisać obliczoną kwotę 1% podatku należnego

w części:
INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE     
Cel szczegółowy 1%: 
SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT W CZĘSTOCHOWIE   
Prosimy też zaznaczyć
kwadrat Wyrażam zgodę - da to Podatnikowi możliwość sprawdzenia, czy deklarowana przez niego kwota do nas dotarła.

To wszystko. Nie trzeba robić przelewu. Przekazaniem kwoty 1% zajmie się Urząd Skarbowy.