2016-11-16 - " PRZYGARNIJ ZWIERZAKA II EDYCJA"

"PRZYGARNIJ ZWIERZAKA II EDYCJA"

       Już po raz drugi nasze Schronisko włącza się do tej świetnej akcji, która rozpoczęła się 9 listopada i potrwa do 12 grudnia. Każdy z Was może wesprzeć nasze Schronisko! :) Tym razem do wyboru koszulki i torby świecące w ciemności, a także przytulaśne poduchy :) Każda z zakupionych rzeczy to 20zł dla naszych Bezdomniaków :) Poniżej bezpośredni link.

https://mojakampania.pl/schronisko-cz-stochowa/przygarnij-zwierzaka-ii-edycja-pies.html
 


 Akcja ,,Przygarnij Zwierzaka" ma na celu przybliżenie tematu adopcji bezdomnych zwierząt. W Schroniskach pełno porzuconych i skrzywdzonych psów i kotów, które z dnia na dzień tracą swój dom. Potraktowane okrutnie, niejednokrotnie porzucone na poboczu drogi bądź w lesie, w schronisku próbują na nowo odzyskać zdrowie, radość życia i wiarę w człowieka. W Schronisku otaczane są troskliwą opieką, regularnie szczepione, sterylizowane oraz wyprowadzane na spacery. Tam też uczą się na nowo współżycia z człowiekiem, co pozwala na znalezienie nowego kochającego domu.
W schroniskach w całej Polsce mieszkają Bezdomniaki, które każdy z Was ma szansę uszczęśliwić!
Zysk z każdej sprzedanej koszulki, poduchy bądź torby zasili konta schronisk i jest przeznaczony na koszta związane z przygotowaniem zwierząt do adopcji.


Zachęcamy do zakupów!! :)