2017-10-30 - VI PSIECHADZKA

Przed nami kolejna edycja Psiechadzki!!!

Już 5 listopada 2017 r. o godzinie 11:30 odbędzie się VI edycja Psiechadzki.

W najbliższą niedzielę pojedziemy z naszymi podopiecznymi na Plac Daszyńskiego, skąd udamy się na Plac Biegańskiego. Będzie to możliwe dzięki uprzejmości Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Częstochowie, które na ten dzień udostępni nam jeden ze swoich autobusów. Podczas spaceru będziemy zachęcać mieszkańców Częstochowy do adopcji naszych podopiecznych. Będzie można także skorzystać z porad lekarza weterynarii i porozmawiać z inspektorem TOZ-u.
Gorąco zapraszamy do włączenia się do akcji!

Dzięki Grupie Japan Family Cars na Placu Biegańskiego w godzinach 12:00-18:00 odbędzie się zbiórka darów na rzecz Bezdomnych Zwierząt przebywających w naszym Schronisku. Japan Family Cars specjalnie dla Państwa zaprezentuje 30 wspaniałych, japońskich samochodów. Serdecznie polecamy!

Poprzednie edycje Psiechadzki spotkały się z ogromnym zainteresowaniem wszystkich miłośników zwierząt, dlatego też zachęcamy wszystkich do zapisania się na listę osób, które tego dnia dołączą się do akcji! (zgłoszenia przyjmowane tylko telefonicznie pod nr 34 361-65-66 lub osobiście w biurze Kierownika Schroniska w godzinach 7:00-15:00). Wziąć pieska mogą osoby pełnoletnie, ale towarzyszyć mogą całe rodziny :)

Planowana godzina zbiórki w Schronisku - 11:00, start godz. 11:30.
Przewidywany czas trwania akcji - 3 godziny w zależności od pogody.
Prosimy pamiętać o zachowaniu czystości po pieskach!
Po przybyciu do Schroniska, każdy uczestnik dostanie karteczkę z danymi pieska, a gdy stawi się pełna grupa, pracownicy przekażą Państwu podopiecznych. Następnie wszyscy udamy się do autobusu MPK :)
Miejsce, gdzie zatrzymamy się: Plac Daszyńskiego. Następnie udamy się na Plac Biegańskiego, gdzie odbędzie się happening i zbiórka darów dla podopiecznych Schroniska. Po zakończeniu akcji, bezpośrednio z Placu Biegańskiego udamy się autobusem do Schroniska. Pogoda zapowiada się fantastycznie! :)

Będzie to wspaniała okazja, aby każdy z Państwa mógł do nas podejść, porozmawiać, a przede wszystkim poznać nasze cudowne psy! Serdecznie zapraszamy!

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie
ul. Gilowa 44/46, 42-202 Częstochowa tel. 34 361-65-66
schronisko.czestochowa@gmail.com
Ilość miejsc ograniczona!