2018-08-01 - VII Psiechadzka

Przed nami kolejna edycja Psiechadzki!!!

Już 11 sierpnia 2018 r. o godzinie 10:00 odbędzie się VII edycja Psiechadzki.

Po raz kolejny pojedziemy z naszymi podopiecznymi na Promenadę Czesława Niemena. Będzie to możliwe dzięki uprzejmości Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Częstochowie, które na ten dzień udostępni nam jeden ze swoich autobusów. Autobusem udamy się do miejsca docelowego, czyli na Promenadę Czesława Niemena, gdzie będziemy spacerować z pieskami. Podczas spaceru będziemy zachęcać mieszkańców Częstochowy do adopcji naszych podopiecznych. Odbędzie się również zbiórka darów na rzecz Bezdomnych Zwierząt przebywających w naszym Schronisku.

Gorąco zapraszamy do włączenia się do akcji!

Poprzednie edycje spotkały się z ogromnym zainteresowaniem wszystkich miłośników zwierząt, dlatego też zachęcamy wszystkich do zapisania się na listę osób, które tego dnia dołączą się do akcji! (zgłoszenia przyjmowane będą od 6 sierpnia 2018 r. telefonicznie lub osobiście w biurze Kierownika w godzinach 7:00-15:00).

Planowana godzina zbiórki w Schronisku - 10:00, start godz. 10:30.
Przewidywany czas trwania akcji - 3-4 godziny w zależności od pogody.
Prosimy o sportowy i wygodny strój, a także o zabranie plecaka, do którego zmieści się butelka z wodą i miska dla psa. Prosimy pamiętać o zachowaniu czystości po pieskach!
Miejsce, gdzie zatrzymamy się: Aleja Spacerowa - Promenada Czesława Niemena - około godziny 11:00.

Będzie to wspaniała okazja, aby każdy z Państwa mógł do nas podejść, porozmawiać, a przede wszystkim poznać nasze cudowne psy! Serdecznie zapraszamy!

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie
ul. Gilowa 44/46, 42-202 Częstochowa tel. 34 361-65-66
Ilość miejsc ograniczona!