2018-10-29 - BUDŻET OBYWATELSKI 2019

Szanowni Państwo,

od dnia 22 października do dnia 12 listopada 2018 r. trwa głosowanie w V Edycji Budżetu Obywatelskiego w Częstochowie. W tej Edycji Budżetu Obywatelskiego w Częstochowie dzięki staraniom Wolontariuszy zostało wyznaczone do głosowania następujące zadanie dotyczące Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie:

- Zadanie Ogólnomiejskie nr 295– „Jasne, że zwierzaki są WAŻNE” na kwotę 593 500,00 zł.

Szczegółowe informacje: https://budzet.czestochowa.um.gov.pl:81/questions/podglad/327


Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o pomoc dla naszych podopiecznych – bezdomnych psów i kotów ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie, poprzez oddanie swoich głosów na zadanie ogólnomiejskie nr 295. Dzięki Państwa głosom możemy poprawić los bezdomnych psów i kotów z naszego Schroniska.

Udział w głosowaniu może wziąć każdy mieszkaniec Częstochowy, który w dniu oddania głosu ukończył 13 lat.

Dodatkowe informacje: http://konsultacje.czestochowa.pl/?page_id=11205

Czy warto wziąć udział w głosowaniu na zadania budżetu obywatelskiego? Oczywiście, że tak!

Efekty zeszłorocznych edycji budżetu obywatelskiego już widać w naszym Schronisku. Dzięki głosom częstochowian do realizacji zostały przeznaczone zadania takie jak zakup narzędzi do pielęgnacji zwierząt przebywających w Schronisku oraz modernizacja Schroniska, czyli wykonanie nowych wybiegów dla psów.

Zapraszamy do Schroniska – zobaczcie Państwo jak razem zmieniamy to miejsce na lepsze. Poszukajcie wśród naszych zwierząt najwierniejszego przyjaciela! :)