2019-07-25 - Wakacyjne Dni Otwarte Schroniska

Serdecznie zapraszamy Państwa na kolejne Dni Otwarte naszego Schroniska! Wakacyjne Dni Otwarte odbędą się dnia 10 sierpnia 2019 r. w godzinach 10:00-16:00. Będzie nam niezmiernie miło, gdy odwiedzicie nas Państwo ze swoimi zwierzakami zaadoptowanymi z naszego Schroniska :)

Podczas Wakacyjnych Dni Otwartych będziecie Państwo mogli poznać naszą pracę, porozmawiać o historii tego miejsca, zobaczyć jak zmienia się (Wkrótce rozpoczną się kolejne zmiany dla naszych zwierząt). Chętnie skorzystamy także z Państwa pomysłów, porad i uwag. Opowiemy Państwu, co należy zrobić, aby zostać nowym Opiekunem psa lub kota. Dowiecie się także jak wygląda praca wolontariusza i jak nim zostać. Chętne osoby będą mogły tego dnia wraz z naszymi Wolontariuszami wyprowadzić psy na spacer, bądź zostać w Schronisku i spędzić czas wśród naszych kotów, które bardzo potrzebują towarzystwa człowieka. Dodatkowo będzie możliwość skorzystania z porad Behawiorysty i Inspektora TOZ. Każdej osobie postaramy się opowiedzieć o naszych podopiecznych, o funkcjonowaniu Schroniska, a także o jego problemach i planach rozwoju.  

Osoby wyprowadzające zwierzęta na spacer muszą mieć ukończone 18 lat.

Podczas Wakacyjnych Dni Otwartych odbędzie się wystawa obrazów Anety i Iwony Herbuś. Firma Ecorockus Company przeznaczy dla Schroniska 20% kwoty netto ze sprzedaży obrazów.
Sztalugi udostępni: Ośrodek Promocji Kultury Gaude Mater w Częstochowie.

Każda osoba, która chciałaby wesprzeć nasze Schronisko może dostarczyć plastikowe nakrętki lub podarować karmę o większej zawartości białka, żwirek dla kotów i inne akcesoria dla zwierząt.

Serdecznie zapraszamy!